Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. Ekin Sk. No:2-C Şişli/İSTANBUL
Tel: +90 212 984 7044

Şirket Bilgisi

Şirket Bilgisi

2003 Yılında Detey Elektronik olarak iş hayatına başlayan firmamız , 2009 yılından itibaren Avas Teknoloji olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Avas Teknoloji, Bilişim sektöründe siz değerli müşterilerimizden aldığı güvenle, ilerleyen yıllarda faaliyet alanlarını genişleterek hizmet vermeye başlamıştır. Bilgisayar satış, teknik servis ve güvenlik sistemleri ile sektöre giren firmamız, yapısal kablolama, dekorasyon, teknik bakım ve onarım işleri ile destekleyici ve tam hizmet anlayışı gözetmektedir. Avas Teknoloji, kullandığı ürünlerde kaliteyi gözeterek sektörün öncü markaları ile çalışmaktadır.

Elektrik sektörüne girdiğinden bu yana ağırlıklı olarak mağazacılık ve ofis uygulamaları ile bu alanlarda büyük deneyim sahibidir. Çalışmalarında estetik ve detaylara önem verir. Titiz çalışma, yönetmeliklere uygun, ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun teknolojik çözüm, yüksek kalite ve zamanında teslim temel prensiplerindendir.

Bu prensipler doğrultusunda müşteri memmuniyetini arttırmak ve müşteri bağlılığı yaratmak amacı ile sektöründe etkin rol hedeflemektedir.